Hea õpetaja konkursi juhend

Eesmärk:

Tõsta esile õpilaste, lastevanemate ja kolleegide poolt kõrgelt hinnatud Toila Gümnaasiumi ja Toila Muusika- ja Kunstikooli õpetajaid.

Esitamine: Kandidaadi võivad esitada 2.-12. kl. õpilased, Toila Muusika- ja Kunstikooli õpilased, lapsevanemad, õpilasesindus, kooli hoolekogu, kolleegid ja juhtkond.

"Hea õpetaja" konkursile esitatud õpetaja nimele lisab esitaja põhjenduse, mis peab vastama koolis väljatöötatud "hea õpetaja" kriteeriumidele. Kandidaat konkursile tuleb esitada 20. maiks žürii esimehe nimele aadressile kool@toila.edu.ee märgusõnaga "hea õpetaja" või kooli sekretärile paberkandjal.

Koolis väljatöötatud "hea õpetaja" kriteeriumid on:

õpetaja, kui oma aine tundja, edastaja:

õpetaja kui isiksus:

Konkursi žürii koosneb 9 liikmest, kelle seas on:

"Hea õpetaja" konkursi kuulutab välja kooli direktor hiljemalt 2. mail.

Žürii esindaja teeb konkursi tulemused teatavaks õppeaasta lõpuaktusel.

Võitjat autasustatakse Hea Õpetaja meene ning rahalise preemiaga ühe õpetaja kuupalga ulatuses.