Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

Toila Gümnaasiumi õpilaste saavutused 2020/2021 õppeaastal

aegnimi (klass)võistlus, saavutus
29.11.2020 Rasmus Aps (4A)Makrokorvpalli 2 kossupäev, I koht
29.11.2020 Rainis Liiva (4B)Makrokorvpalli 2 kossupäev, I koht
29.11.2020 Oliver Toovis (4B)Makrokorvpalli 2 kossupäev, I koht
29.11.2020 Jürgen-Egert Kaiva (4A)Makrokorvpalli 2 kossupäev, I koht
29.11.2020 Artur Sepp (4B)Makrokorvpalli 2 kossupäev, I koht
29.11.2020 Aaron Krilovs (3)Makrokorvpalli 2 kossupäev, I koht
04.11.2020 Sofia Yatsunyk (6)ANM jooksukross , II koht
04.11.2020 Silvia Seli (G12)ANM jooksukross , I koht
04.11.2020 Ravel Leisalu (9A) ANM jooksukross , II koht
04.11.2020 Ragnar Krauvärk (G11)ANM jooksukross , I koht
04.11.2020 Paula Sternhof (9A)ANM jooksukross , I koht
04.11.2020 Leivo Luha (9A)ANM jooksukross , II koht
04.11.2020 Kristin Kender (7) ANM jooksukross , III koht
04.11.2020 Helena Reelo (3)ANM jooksukross , I koht
04.11.2020 Häli Tepper (3)ANM jooksukross , II koht
04.11.2020 Alex Ojava (9A)ANM jooksukross , I koht
04.11.2020 Adam Ojava (8) ANM jooksukross , IIIkoht
04.11.2020 Aaron Krilovs (3)ANM jooksukross , III koht
24.10.2020 Erik Eiert (3)Noorkotkaste sügisvõistlus, I koht
21.10.2020 Robin Neem (5)JõhviJärve cup, II koht
21.10.2020 Rasmus Aps (4A)JõhviJärve cup, II koht
21.10.2020 Rainis Liiva (4B)JõhviJärve cup, II koht
21.10.2020 Oliver Toovis (4B)JõhviJärve cup, II koht
21.10.2020 Märten Merirand (4B)JõhviJärve cup, II koht
21.10.2020 Kristofer Virkus (5)JõhviJärve cup, II koht
21.10.2020 Artur Sepp (4B)JõhviJärve cup, II koht
21.10.2020 Aaron Krilovs (3)JõhviJärve cup, II koht
20.10.2020 Rasmus Aps (4A)JõhviJärve cup , I koht
20.10.2020 Rainis Liiva (4B)JõhviJärve cup , I koht
20.10.2020 Oliver Toovis (4B)JõhviJärve cup , I koht
20.10.2020 Märten Merirand (4B)JõhviJärve cup , I koht
20.10.2020 Artur Sepp (4B)JõhviJärve cup , I koht
20.10.2020 Aaron Krilovs (3)JõhviJärve cup , I koht
17.10.2020 Oliver Toovis (4B)Ida-Virumaa Rattaõhtute sari, I koht
16.09.2020 Vitali Vassiljev (8)ANM jalgpalli MV 6. -9. kl, I koht
16.09.2020 Robert Muratov (9A)ANM jalgpalli MV 6. -9. kl, I koht
16.09.2020 Revo Luus (9A)ANM jalgpalli MV 6. -9. kl, I koht
16.09.2020 Reimo Lõhmus (9A)ANM jalgpalli MV 6. -9. kl, I koht
16.09.2020 Ravel Leisalu (9A)ANM jalgpalli MV 6. -9. kl, I koht
16.09.2020 Rander Tarum (G11)ANM jalgpalli MV10. -12. kl, III koht
16.09.2020 Ragnar Krauvärk (G11)ANM jalgpalli MV10. -12. kl, III koht
16.09.2020 Leivo Luha (9A)ANM jalgpalli MV 6. -9. kl, I koht
16.09.2020 Keyth-Eddward Abais (G11)ANM jalgpalli MV10. -12. kl, III koht
16.09.2020 Kevin Alegander (G11)ANM jalgpalli MV10. -12. kl, III koht
16.09.2020 Kert Karu (G10)ANM jalgpalli MV10. -12. kl, III koht
16.09.2020 Keith Loide (G11)ANM jalgpalli MV10. -12. kl, III koht
16.09.2020 Kaur Kalda (9B)ANM jalgpalli MV 6. -9. kl, I koht
16.09.2020 Henri Markus Luts (9B)ANM jalgpalli MV 6. -9. kl, I koht
16.09.2020 Daniel Eerik Sillamets (G11)ANM jalgpalli MV10. -12. kl, III koht
16.09.2020 Arthur Kivimaa (G10)ANM jalgpalli MV10. -12. kl, III koht
Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee