Toila Gümnaasiumi õpilaste saavutused 2023/2024 õppeaastal
aeg | nimi (klass) | võistlus, saavutus |
13.03.2024 | 6B (Karl Mee) | TV 10 Olümpiastarti III etapp, kuulitõuge, II koht |
13.03.2024 | 5 (Gleb Andrejev) | TV 10 Olümpiastarti III etapp, kuulitõuge, III koht |
09.03.2024 | 5 (Risto Rajasaar) | Noorte GP-2 sulgpallis, I koht |
02.03.2024 | 5 (Risto Rajasaar) | sulgpalli Sulesellide viies etapp, I koht |
20.02.2024 | 4 (Kristjan Andri Põder) | Maakondlik matemaatikaolümpiaad, III koht (21 osalejat) |
16.02.2024 | G12 (Marta Handina) | Eesti talvised MV 3000 msportlikus käimises naiste vanuseklassis, II koht |
14.02.2024 | G12 (Merily Arus) | Arukate Õpilaste Akadeemia 5. mäng, Väga hea IV koht, sest punktivahed eelmistega üliväiksed |
14.02.2024 | G12 (Liis Mariin Rooden) | Arukate Õpilaste Akadeemia 5. mäng, Väga hea IV koht, sest punktivahed eelmistega üliväiksed |
14.02.2024 | G12 (Helis Juursalu) | Arukate Õpilaste Akadeemia 5. mäng, Väga hea IV koht, sest punktivahed eelmistega üliväiksed |
14.02.2024 | G12 (Georg Markov) | Arukate Õpilaste Akadeemia 5. mäng, Väga hea IV koht, sest punktivahed eelmistega üliväiksed |
10.02.2024 | G12 (Marta Handina) | Eesti U20 talvised meistrivõistlused 3000m sportlik käimine, II koht |
10.02.2024 | G12 (Astrid Kohtring) | Üleriigilise muusikaolümüiaadi Ida-Virumaa eelvoor, gümnaasiumiaste, 2. koht |
27.01.2024 | 7 (Carmen Sass) | ETV lauluvõistluse "Tähtede lava 2024" Ida-Virumaa eelvoor 11. -13. a vanuserühm, ¸ürii eripreemia |
27.01.2024 | 3B (Kärt Reiska) | ETV lauluvõistluse "Tähtede lava 2024" Ida-Virumaa eelvoor 8. -10. a vanuserühm, ¸ürii eripreemia |
26.01.2024 | 9 (Marta Paalo) | Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, V koht (9. -10. kl arvestuses) |
26.01.2024 | 8 (Meribel Piirson) | Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, I koht (7. -8. kl arvestuses) |
26.01.2024 | 8 (Marten Aluoja) | Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, VI koht (7. -8. kl arvestuses) |
17.01.2024 | G12 (Merily Arus) | Arukate Õpilaste Akadeemia IV mäng, II koht |
17.01.2024 | G12 (Liis Mariin Rooden) | Arukate Õpilaste Akadeemia IV mäng, II koht |
17.01.2024 | G12 (Helis Juursalu) | Arukate Õpilaste Akadeemia IV mäng, II koht |
17.01.2024 | G12 (Georg Markov) | Arukate Õpilaste Akadeemia IV mäng, II koht |
28.12.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | sulgpall Sulelised-III etapp, II koht |
16.12.2023 | 6A (Häli Tepper) | XXXVII Jõhvi Hüppajate päeva TU-14, teivashüpe, III koht |
16.12.2023 | 6A (Häli Tepper) | XXXVII Jõhvi Hüppajate päev, TU-14 kõrgushüpe, I koht |
15.12.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | XXXVII Jõhvi hüppajate päev, PU-14-kaugushüpe, II koht |
15.12.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | XXXVII Jõhvi hüppajate päev, PU-14- kõrgushüpe, II koht |
09.12.2023 | 6A (Martin Nemiro) | Wiru Swim Cup 50m Butterfly, III KOHT |
09.12.2023 | 6A (Martin Nemiro) | Wiru Swim Cup 50m Breaststroke, II KOHT |
09.12.2023 | 6A (Häli Tepper) | KJK Atleetika lahtise kergejõustiku jõuluvõistlus. 5-võistlus, III koht |
08.12.2023 | 6A (Martin Nemiro) | Wiru Swim Cup 100m Breaststroke, III KOHT |
06.12.2023 | 9 (Marten Toovis) | Arukate Õpilaste Akadeemia 3. mäng, III koht |
06.12.2023 | 9 (Henri Tõnu Sillamets) | Arukate Õpilaste Akadeemia 3. mäng, III koht |
06.12.2023 | 9 (Anni Triin Salvan) | Arukate Õpilaste Akadeemia 3. mäng, III koht |
02.12.2023 | 2A (Trevor Allan Tomband) | Tart jõuluturniir judos, I koht |
29.11.2023 | G12 (Krete Oja) | Virumaa Noor muusik 2023, Omaloomingulise klaveripala eripreemia |
28.11.2023 | 4 (Triinu Eleanor Mölder) | ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht |
28.11.2023 | 4 (Mia-Mirell Mägi) | ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht |
28.11.2023 | 4 (Lilia Gruzdneva) | ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht |
28.11.2023 | 4 (Laura Mehide) | ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht |
28.11.2023 | 4 (Keiti Eiert) | ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht |
28.11.2023 | 4 (Jennifer Gabriel) | ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht |
28.11.2023 | 4 (Britta Krilovs) | ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht |
22.11.2023 | 6A (Hiie Tepper) | TV-10 olümpiastarti I etapp, 50m jooks, III koht |
22.11.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | TV-10 olümpiastarti I etapp, kõrgushüpe, I koht |
22.11.2023 | 5 (Gleb Andrejev) | TV-10 olümpiastarti I etapp, 50m jooks, III koht |
22.11.2023 | 3B (Hannaliis Juursalu) | "Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht |
22.11.2023 | 3A (Annika Luberg) | "Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht |
22.11.2023 | 2B (Sofia Gruzdneva) | "Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht |
22.11.2023 | 2B (Luise Peetsalu) | "Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht |
22.11.2023 | 2B (Ksenia Aleshina) | "Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht |
22.11.2023 | 2A (Luisa Mehide) | "Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht |
22.11.2023 | 2A (Loora Mihhailova) | "Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht |
22.11.2023 | 2A (Eva Jette Gabriel) | "Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht |
17.11.2023 | 9 (Ellen Reelo) | Mereteemaline etluskonkurss , I koht (III kooliastmes) |
17.11.2023 | 5 (Marelle Küngas) | Mereteemaline etluskonkurss, II koht |
15.11.2023 | 9 (Marten Toovis) | AÕA, IIIII koht |
15.11.2023 | 9 (Henri Tõnu Sillamets) | AÕA, IIIII koht |
15.11.2023 | 9 (Gregor Männi) | AÕA, IIIII koht |
15.11.2023 | 9 (Adele Põdra) | AÕA, IIIII koht |
04.11.2023 | 2A (Saskia Lepalind) | Rahvusvaheline karate turniir Narvas, I kohy |
14.10.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | sulgpalli paaristurniiril Rakvere Rabak, II koht |
14.10.2023 | 2A (Trevor Allan Tomband) | Zen sügisturniir judos, I koht |
14.10.2023 | 2A (Trevor Allan Tomband) | Zen sügisturniir judos , III koht |
12.10.2023 | G12 (Renek Mattias Tomingas) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | G12 (Renek Mattias Tomingas) | Maakonna jooksukrossi MV, 4. koht |
12.10.2023 | G12 (Ravel Leisalu) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | G12 (Ravel Leisalu) | Maakonna jooksukrossi MV, II koht |
12.10.2023 | G12 (Erik Küttis) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | G12 (Erik Küttis) | Maakonna jooksukrossi MV, 6. koht |
12.10.2023 | G11 (Vitali Vassiljev) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | G11 (Vitali Vassiljev) | Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht |
12.10.2023 | G11 (Carmen Mägi) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | G11 (Carmen Mägi) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | G11 (Carmen Mägi) | Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht |
12.10.2023 | G10 (Jan Radnar Tomingas) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | G10 (Jan Radnar Tomingas) | Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht |
12.10.2023 | G10 (Hanna-Maria Peetsalu) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | G10 (Hanna-Maria Peetsalu) | Maakonna jooksukrossi MV, II koht |
12.10.2023 | G10 (Britta Eliise Astok) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | G10 (Britta Eliise Astok) | Maakonna jooksukrossi MV, III koht |
12.10.2023 | 9 (Marko Tarassov) | Maakonna pendelteatejooks, I koht |
12.10.2023 | 9 (Henri Tõnu Sillamets) | Maakonna pendelteatejooks, I koht |
12.10.2023 | 9 (Henri Tõnu Sillamets) | Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht |
12.10.2023 | 9 (Gregor Männi) | Maakonna pendelteatejooks, I koht |
12.10.2023 | 8 (Anette Tint) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | 8 (Anette Tint) | Maakonna jooksukrossi MV, II koht |
12.10.2023 | 7 (Sigrit Lepalind) | Maakonna jooksukrossi MV, 4. koht |
12.10.2023 | 7 (Märten Merirand) | Maakonna pendelteatejooks, I koht |
12.10.2023 | 7 (Märten Merirand) | Maakonna jooksukrossi MV, I koht |
12.10.2023 | 7 (Carmen Sass) | Maakonna jooksukrossi MV, II koht |
12.10.2023 | 7 (Artur Sepp) | Maakonna pendelteatejooks, I koht |
12.10.2023 | 7 (Artur Sepp) | Maakonna jooksukrossi MV, 4. koht |
12.10.2023 | 6A (Hiie Tepper) | Maakonna pendelteatejooks, I koht |
12.10.2023 | 6A (Häli Tepper) | Maakonna pendelteatejooks, I koht |
12.10.2023 | 6A (Greta Klaasmägi) | Maakonna pendelteatejooks, I koht |
12.10.2023 | 6A (Greta Klaasmägi) | Maakonna jooksukrossi MV, III koht |
12.10.2023 | 5 (Silver Evard) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | 5 (Marelle Küngas) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | 5 (Gleb Andrejev) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | 4 (Lia Meribel Pelenen) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | 4 (Lia Meribel Pelenen) | Maakonna jooksukrossi MV, I koht |
12.10.2023 | 4 (Britta Krilovs) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | 3A (Silver Kruup) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | 3A (Silver Kruup) | Maakonna jooksukrossi MV, 6. koht |
12.10.2023 | 3A (Mirell Küngas) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | 3A (Mirell Küngas) | Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht |
12.10.2023 | 3A (Ketlin Kender) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
12.10.2023 | 3A (Ketlin Kender) | Maakonna jooksukrossi MV, II koht |
12.10.2023 | 2B (Miron Andrejev) | Maakonna pendelteatejooks , III koht |
11.10.2023 | G12 (Merily Arus) | Arukate Õpilaste Akadeemia 1. mäng, 1. koht |
11.10.2023 | G12 (Liis Mariin Rooden) | Arukate Õpilaste Akadeemia 1. mäng, 1. koht |
11.10.2023 | G12 (Helis Juursalu) | Arukate Õpilaste Akadeemia 1. mäng, 1. koht |
11.10.2023 | G12 (Georg Markov) | Arukate Õpilaste Akadeemia 1. mäng, 1. koht |
11.10.2023 | 9 (Henri Tõnu Sillamets) | AÕA, II koht |
11.10.2023 | 9 (Gregor Männi) | AÕA, II koht |
11.10.2023 | 9 (Anni Triin Salvan) | AÕA, II koht |
11.10.2023 | 9 (Adele Põdra) | AÕA, II koht |
21.09.2023 | 6A (Hiie Tepper) | Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, kuulitõuge, III koht |
21.09.2023 | 6A (Hiie Tepper) | Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, 800m jooks, I koht |
21.09.2023 | 6A (Häli Tepper) | Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, odavise, III koht |
21.09.2023 | 6A (Häli Tepper) | Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, Kõrgushüpe, I koht |
21.09.2023 | 6A (Häli Tepper) | Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, 100m, II koht |
21.09.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, kettaheide, II koht |
21.09.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, odavise, II koht |
21.09.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, kuulitõuge , II koht |
17.09.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | City Clinics paarismängu turniir sulgpallis, III koht |
15.09.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse 3. etapp, odavise, I koht |
15.09.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse 3. etapp, kuulitõuge, III koht |
15.09.2023 | 5 (Risto Rajasaar) | Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse 3. etapp, kettahede, III koht |
13.09.2023 | 6A (Häli Tepper) | Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse 3. etapp, odavise, III koht |
13.09.2023 | 6A (Häli Tepper) | Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse 3. etapp, kuulitõuge, III koht |
0.. | Eesnimi Perenimi (Trevor Allan Tomband) | Zen sügisturniir judos, I koht |
0.. | 9 (Marko Tarassov) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl poisid, I koht |
0.. | 9 (Henri Tõnu Sillamets) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl poisid, I koht |
0.. | 9 (Hendrik Rego) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl poisid, I koht |
0.. | 9 (Gregor Männi) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl poisid, I koht |
0.. | 9 (Eva Kirillova) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl tüdrukud, II koht |
0.. | 9 (Adele Põdra) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl tüdrukud, II koht |
0.. | 8 (Robin Neem) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl poisid, I koht |
0.. | 8 (Anette Tint) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl tüdrukud, II koht |
0.. | 7 (Sigrit Lepalind) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl tüdrukud, II koht |
0.. | 7 (Oliver Toovis) | Põhikoolide suusamaraton, üldklass, I koht |
0.. | 7 (Oliver Evard) | Põhikoolide suusamaraton, meistriklass, II koht |
0.. | 7 (Lisann Sööt) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl tüdrukud, II koht |
0.. | 7 (Laura-Lisette Mägi) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl tüdrukud, II koht |
0.. | 7 (Kateriine Rego) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl tüdrukud, II koht |
0.. | 7 (Johanna Koppel) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl tüdrukud, II koht |
0.. | 7 (Carmen Sass) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl tüdrukud, II koht |
0.. | 7 (Artur Sepp) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl poisid, I koht |
0.. | 6A (Hiie Tepper) | TV-10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks, III koht |
0.. | 6A (Hiie Tepper) | Maakonna jooksukrossi MV, III koht |
0.. | 6A (Häli Tepper) | TV-10 olümpiastarti II etapp, teivashüpe, I koht |
0.. | 6A (Häli Tepper) | TV-10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks, II koht |
0.. | 6A (Häli Tepper) | Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht |
0.. | 6A (Aaron Krilovs) | Põhikoolide suusamaraton, üldklass, III koht |
0.. | 6A (Aaron Krilovs) | Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht |
0.. | 5 (Silver Evard) | Põhikoolide suusamaraton, meistriklass, III koht |
0.. | 5 (Risto Rajasaar) | TV-10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks, III koht |
0.. | 5 (Risto Rajasaar) | TV-10 olümpiastarti II etapp, teivashüpe, I koht |
0.. | 5 (Risto Rajasaar) | Ida-Virumaa rattaõhtu 2023 sari, P12 vanusklassis, II koht |
0.. | 5 (Marelle Küngas) | TV-10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks, III koht |
0.. | 5 (Marelle Küngas) | Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht |
0.. | 5 (Kaur Luha) | Põhikoolide suusamaraton, meistriklass, 4. koht |
0.. | 3B (Reiko Rajasaar) | Ida-Virumaa rattaõhtu 2023 sari, P10 vanusklassis, 4. koht |
0.. | 0 (Marko Tarassov) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl poisid, I koht |
0.. | (Marko Tarassov) | Võrkpalli kooliliiga 7. -9. kl poisid, I koht |
Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee