Kooli kalender aastal 2019

2.Õppeaasta avaaktus kell 12.00

6.Klasside pildistamine (KUMA)
7.Gümnasistidel valikained valitud

10.5. kl õppekäik projekti "TG õpilaste keskkonnateadlikkuse tõstmine läbi aktiivõppemeetodite" raames (Tiigi eluring, Iisaku LK)

11.3. kl õppekäik projekti "TG õpilaste keskkonnateadlikkuse tõstmine läbi aktiivõppemeetodite" raames (Elu soos, Iisaku LK ja Kotka matkarada)

12.7. kl õppekäik projekti "TG õpilaste keskkonnateadlikkuse tõstmine läbi aktiivõppemeetodite" raames (Keskkonnakasutus kotka matkaraja näitel, Iisaku LK ja Kotka matkarada)

16.2. kl õppekäik projekti "TG õpilaste keskkonnateadlikkuse tõstmine läbi aktiivõppemeetodite" raames (Mets kui kooslus, Kauksi Külastuskeskus)

18.9. kl õppekäik projekti "TG õpilaste keskkonnateadlikkuse tõstmine läbi aktiivõppemeetodite" raames (Looduskasutus kaitse alal ja selle ümbruses, Kurtna)

Peakokad koolis 7,8.kl
19.Jalgpallivõistlus Mäetagusel, P 7.-9.kl ja 10.-12.kl
20.Direktor kinnitab 3. kooliastme loovtööde uurimistööde/praktiliste tööde teemad ning hindamiskomisjoni

Toila valla rahvajooks 1.-12.kl
23.23-27.09 Rebaste nädal,
Liikumisnädal
24.7. kl tasemetöö - loodusõpetus (elektrooniline) (24. või 25. sept-l)

25.7. kl tasemetöö - loodusõpetus (elektrooniline) (24. või 25. sept-l);
12. kl õppepäev projekti "Toila Gümnaasiumi gümnasistidele keskkonnateemaliste õppepäevade korraldamine" raames (Pandivere kõrgustik, nitraaditundlik ala, Metsamõisa, Lääne-Virumaa)

27.G uurimistööde 1. aruandlus-seminar

Oktoober
3.10. kl õppepäev projekti "Toila Gümnaasiumi gümnasistidele keskkonnateemaliste õppepäevade korraldamine" raames (Põlevkivi kaevandamine, Kohtla-Nõmme Kaevandusmuuseum)